Wyjazdy firmowe

Wysyłasz pracowników na szkolenia w kraju? Oszczędzaj na wyjeździe, zaplanuj grupowy transport z kierowcą. Od kilku lat obsługujemy wyjazdy firmowe – grup zorganizowanych na szkolenia eventy w kraju i za granicą. Zapewniamy komfortowe klimatyzowane busy z dużą przestrzenią na bagaż lub dodatkową przyczepką.

Dla większych grup mamy do dyspozycji spory autobus M.A.N  o podwyższonym standardzie (sprawdź w zakładce flota).

Wesela, urodziny i inne okazje

Planujesz wesele albo wyprawiasz huczne urodziny? Zadbaj o komfort gości, zapewnij im bezpieczny transport naszym busem. Nikt z biesiadników się nie zgubi, wszyscy naraz dotrą w wybrane miejsce – to jedna troska organizacyjna mniej.

Wycieczki zagraniczne

Nasze busy mają urocze „selfi” we wszystkich zakątkach europy. Zaufanie klientów zdobyły bezpieczne i komfortowe busy przede wszystkim marki Mercedes. Ta flota jest odświeżana co 3-4 lata i podlega najbardziej rygorystycznym testom sprawności na rynku. Od lat nie przestajemy szkolić naszych kierowców i dbamy o wytyczne inspekcji transportu drogowego w zakresie czasu pracy i bezpieczeństwa pasażerów.

Taki standard pozwala nam konkurować z największymi przewoźnikami w kraju. Wynajmij Ar-bos do transportu w całej Europie.

146

Zadowolonych firm

1200000

Kilometrów w UE

65000

kg bagażu w drodze

744

Imprez firmowych

Wynajmij bus z kierowcą

Nasze pojazdy są pod stałym nadzorem autoryzowanego serwisu Mercedes Benz, gdzie wykonywane są regularne przeglądy techniczne. Nawet drobne usterki są usuwane natychmiast.Kierowcy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia i są poddawani intensywnym szkoleniom – u nas nie ma miejsca na rutynę!

Busy wyposażone są w pasy bezpieczeństwa dla pasażerów, elektroniczne systemy wspomagania toru jazdy, systemy abs i esp zapobiegające
poślizgowi. Podczas dłuższej podróży czujniki zmęczenia proponują kierowcy przerwę na kawę. Wszystko to dla wspólnego bezpieczeństwa na drodze.

Autobus na życzenie

Dla większej grupy polecamy nasz krążownik flagowy – M.A.N!

Nasz największy autobus posiada 55+2 miejsca siedzące, uchylne oraz rozsówane fotele, indywidualne nawiewy, klimatyzację,cafe bar, lodówka oraz szyberdach.Wynajem tak dużego transportu pokona wszelkie trudności ekonomiczne i logistyczne. Napisz lub zadzwoń w sprawie oferty wynajmu autobusu M.AN.

Zaufali nam

Przedstawiamy firmy i instytucje które jeżdżą z Ar-bos’em. Dziękujemy za zaufanie!

BERG  Reisebüro + Busreisen
ANAWA TOUR SZCZECIN
URZĄD MIASTA BIAŁOGARD

URZĄD GMINY BIAŁOGARD
FRIEDRICHS POLSKA SP. Z.O.O DOBLE
CARITAS DIECEZJI KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ
BAŁTYK KOSZALIN  PIŁKA NOŻNA
UKS UNIA BIAŁOGARD PIŁKA NOŻNA
ATLETYCZNY KLUB SPORTOWY BIAŁOGARD ZAPASY
MIEJSKI KLUB SPORTOWY KOSZALIN
JUDO GWARDIA KOSZALIN
PIŁKA RĘCZNA KOBIET

Flota

Zapraszamy do obejrzenia naszej floty!

© Ar-bos.pl 2021r • strony: IGA-Druk reklama-koszalin.pl